E-õppija käsiraamat

Küsitluste loomine ja läbiviimine LimeSurveys

LimeSurvey asub aadressil https://survey.ut.ee.

LimeSurvey on keskkond veebipõhiste küsimustike koostamiseks ja küsitluste läbiviimiseks kodutööde, lõputööde või projektide raames. LimeSurvey võimaldab kasutada viit erinevat küsimuse põhitüüpi (ühe valikuga küsimused, maatriksid, eritüübid, tekstküsimused ja mitme valikuga küsimused), millest igaühe all on veel mitmeid variante. Kokku on 29 erinevat küsimusetüüpi. Kogutud vastuseid näeb LimeSurvey tulemuste tabelis ja neid on võimalik eksportida programmi Excel, SPSS või VV. Enda küsimustikule saad lisada teisi LS kasutajaid (kes on sinna korra sisenenud) vaatajaks ja ka toimetajaks. Küsimustike arv, küsimuste arv ja vastuste arv on piiramatu.LimeSurvey on keskkond veebipõhiste küsimustike koostamiseks ja küsitluste läbiviimiseks kodutööde, lõputööde või projektide raames. LimeSurvey võimaldab kasutada viit erinevat küsimuse põhitüüpi (ühe valikuga küsimused, maatriksid, eritüübid, tekstküsimused ja mitme valikuga küsimused), millest igaühe all on veel mitmeid variante. Kokku on 29 erinevat küsimusetüüpi. Kogutud vastuseid näeb LimeSurvey tulemuste tabelis ja neid on võimalik eksportida programmi Excel, SPSS või VV. Enda küsimustikule saad lisada teisi LS kasutajaid (kes on sinna korra sisenenud) vaatajaks ja ka toimetajaks. Küsimustike arv, küsimuste arv ja vastuste arv on piiramatu.

Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased saavad siseneda TÜ arvutivõrgu kasutajatunnuse ja parooliga. Kasutajakontot on vaja vaid küsimustiku loomiseks. Küsimustikule saavad vastata kõik, kes küsimustiku aadressi teavad või kellele on e-kirjaga saadetud suunatud küsimustik. Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased saavad siseneda TÜ arvutivõrgu kasutajatunnuse ja parooliga. Kasutajakontot on vaja vaid küsimustiku loomiseks. Küsimustikule saavad vastata kõik, kes küsimustiku aadressi teavad või kellele on e-kirjaga saadetud suunatud küsimustik.

Uuri lisaks

Juhendid

Kontakt ja abi

Tehniliste probleemide ja küsimuste korral võta ühendust oma valdkonna õppedisaineriga (vt https://ut.ee/et/opetamisoskuste-konsultandid-oppedisainerid) või kirjuta aadressil eope@ut.ee. Sisulistes küsimustes aitab juhendaja või kursuse õppejõud.